Tekstil aksesuarı ürün gruplarımızdaki 2023 yılına özel yeni nesil çözümlerimizi inceleyin. Tüm ürünlerinizdeki aksesuar taleplerinizi bize aktarmak için zaman kaybetmeyin. Modern ve kaliteli çözümler sizi bekliyor.
ÜRÜNLER
Kullanıcı Şartnamesi
Kullanıcı Şartnamesi

WEB SİTESİ KULLANICI SÖZLEŞMESİ

www.quattroaksesuar.com internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız, aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

www.quattroaksesuar.com internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplerden doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan '' QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. '' sorumlu değildir.

QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. işbu www.quattroaksesuar.com site ve site uzantısında mevcut her türlü ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden düzenleme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Tüm değişiklikler www.quattroaksesuar.com sitesinde yayınlandığı anda yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

www.quattroaksesuar.com internet sitesi QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.'nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ., bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. 

QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. www.quattroaksesuar.com internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, www.quattroaksesuar.com alan adı, logo, ikon, yazılı, elektronik, grafik veya okunabilir şekilde sunulan ürün teknik verileri de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi ve lisans sahibidir. Tüm bu veriler de yasal koruma altındadır.

www.quattroaksesuar.com internet sitesinde bulunan hiçbir resim ve yazı izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Yazıların ve resimlerin başka platformlarda kullanılması hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.

www.quattroaksesuar.com web tasarım ve yazılımını gerçekleştiren "birNC Web Tasarım Yazılım ve İnteraktif Ajans Hizmetleri" firmasının hiçbir sorumluluğu yoktur ve QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları da saklıdır. QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ., dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.

 

İSTANBUL TEKSTİL AKSESUARI FİRMASI

HABERDAR OLMAK İÇİN

ÜRÜN KATALOGLARI