Tekstil aksesuarı ürün gruplarımızdaki 2023 yılına özel yeni nesil çözümlerimizi inceleyin. Tüm ürünlerinizdeki aksesuar taleplerinizi bize aktarmak için zaman kaybetmeyin. Modern ve kaliteli çözümler sizi bekliyor.
ÜRÜNLER
Gizlilik Politikası
Gizlilik Politikası

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Bu Gizlilik Sözleşmesi "QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.” ile www.quattroaksesuar.com web sitesine veri sağlayan ve www.quattroaksesuar.com web sitesini kullanarak işlem yapan “Kullanıcı” arasında akdedilmiştir.

Kişisel Olmayan Genel Veriler Hakkında
QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ., www.quattroaksesuar.com web sitesi ziyaret edildiğinde bireyi tanımlama veya ilişkilendirme imkanı vermeyen genel bilgileri depolayabilir, bu bilgileri her türlü amaç için kullanabilir ve üçüncü kişilerle paylaşabilir.

Kişisel Veriler Hakkında
Kullanıcı, www.quattroaksesuar.com web sitesi kanalıyla QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.'ye sunmuş olduğu kişisel verilerin (isim, soy isim, e-mail adresi, telefon numarası, iletişim adresi vb.) QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. tarafından ticari amaçlı olarak kullanılabileceğini anlar ve kabul eder. 

QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ., ilgili kanunlar gereği; resmi veya kamu kurumlarının soru ve taleplerine cevap vermek amacı ile ve geçerli yasal sürece uymak amacı ile haklarını, gizliliğini, güvenliğini veya mülkiyetini, kullanıcıları veya kamuoyunu korumak amacı ile mevcut yasal haklarını kullanabilmek veya maruz kalabileceği zararı azaltmak amacı ile ve kullanım şartlarını uygulayabilmek amacı ile de kişisel verileri açıklayabilir.

Paylaşım Hakkında
Kullanıcı, www.quattroaksesuar.com web sitesi kanalıyla QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. firmasına sunmuş olduğu kişisel verilerin QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. firmasına bağlı olan ya da olmayan şirketlerle ve QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Firmasına hizmet sağlayan üçüncü kişi şirketlerle de paylaşılabileceğine izin verir.

Veri Güvenliği Hakkında
QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ., kullanıcılar ve www.quattroaksesuar.com web sitesi arasında iletimi yapılan kişisel veriler ile birNC Web Tasarım firmasının sunucularında sakladığı kişisel verileri korumak için makul tedbirler almaktadır. Alınan tüm tedbirlere karşın QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ., kullanıcının kişisel verilerinin QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.'nin www.quattroaksesuar.com web sayfası üzerinden yasadışı yol ve yöntemlerle ele geçirilmeyeceğine ilişkin garanti vermez.

QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ., kullanıcının kişisel verilerinin güvenliğine ilişkin olan ancak üzerinde QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.'nin herhangi bir kontrolü bulunmayan, genel veya üçüncü kişilere ait iletişim ağlarına dair de bir garanti vermemektedir.

Bağlantılı Siteler Hakkında
QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.'nin www.quattroaksesuar.com web sitesi farklı web sitelerine bağlantı verebilir. Kullanıcının bu diğer web siteleri ziyaretine veya bu sitelerin veri toplama ve kullanma uygulamalarına ilişkin olarak da QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.'nin herhangi bir sorumluluğu veya yükümlülüğü bulunmamaktadır.

Değişiklikler Hakkında
İşbu gizlilik sözleşmesi hükümleri QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. tarafından zaman içerisinde değiştirilebilir, "Gizlilik Sözleşmesi" kaidelerine ilişkin yapmış olduğu değişiklikleri sitede yayınlar.

www.quattroaksesuar.com web sitesi kanalıyla QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.'ye gönderilmiş olan veriler, zaman içerisinde değiştirilmiş olan en güncel "Gizlilik Sözleşmesi" kaidelerinin hüküm ve koşullarına tabi olacaktır.

 
İSTANBUL TEKSTİL AKSESUARI FİRMASI

HABERDAR OLMAK İÇİN

ÜRÜN KATALOGLARI