Tekstil aksesuarı ürün gruplarımızdaki 2023 yılına özel yeni nesil çözümlerimizi inceleyin. Tüm ürünlerinizdeki aksesuar taleplerinizi bize aktarmak için zaman kaybetmeyin. Modern ve kaliteli çözümler sizi bekliyor.
ÜRÜNLER

Hakkımızda

Hakkımızda

QUATTRO AKSESUAR TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Quattro Aksesuar, tekstil aksesuarları sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan Türkiye’nin öncü kuruluşlarındandır. 2016 yılında kurulan şirketimiz müşteri odaklı yaklaşım ve yenilikçi çözümleriyle sektöründe hızla büyüyerek saygın bir konum elde etmiştir.

Farklı Yanlarımız
Quattro firmamız, aksesuar, düğme ve çıtçıt gibi tekstil ürünleriyle stilinize benzersiz bir dokunuş katmayı hedefleyen bir firmadır. Yılların deneyimi ve uzmanlığıyla müşterilerine kaliteli, şık ve trend ürünler sunmaktan gurur duymaktadır. Tekstil aksesuar ürünlerinde daima tarzları destekleyen ve tamamlayan özel çözümler sunan Quattro Aksesuar ile her bir ürün detayında fark yaratmanın ne demek olduğunu öğrenebilirsiniz.

İhtiyaçlara Özel Seçenekler
Quattro Aksesuar olarak geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Her türlü tekstil ürünlerinizin tamamlayıcısı olan aksesuarlarımız arasında çeşitli düğme ve çıtçıt seçenekleri bulunmaktadır. Tüm aksesuarlarımız şık ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Tarz ve yeni trend aksesuarlarımızın talepler doğrultusunda ihtiyaçlara özel renk, şekil, desen ve boyutları da üretilebilmektedir. Quattro Aksesuar firmamızda isteklerinize ve projelerinize uygun aksesuar seçenekleri bulabilirsiniz.

Kalite ve Güvenilirlik
Kalite ve güvenilirlik Quattro Aksesuar firmamızın temel değerlerindendir. Ürün tedarik sürecinde en yüksek kalite standartlarını benimsiyoruz. Teslimat ve sonrası süreçlerde müşteri memnuniyeti ilkesini esas alarak güvenilirlik erdemini alışverişlerimizde yüksek standartlarda sağlıyoruz.

Özelleştirme ve İnovasyon
Quattro Aksesuar, özelleştirme ve inovasyon konularında size çeşitli seçenekler de sunmaktadır. Değişen pazar şartları ve müşteri beklentileri doğrultusunda sürekli olarak yeniliklere ve gelişmelere açığız. İnovasyonu teşvik eden bir çalışma ortamı yaratıyoruz ve ekibimizin yeteneklerini geliştirmeleri için fırsatlar sunuyoruz. Müşteri taleplerini karşılamak için esnek bir yaklaşım benimsiyoruz ve yeni trendlere ayak uydurmak için sürekli olarak araştırma ve geliştirme çalışmaları yapıyoruz. İnovasyon ve yaratıcılık anlayışımız ürünlerimizin kalitesini artıran en önemli unsurdur. Tek hedefimiz sektörde en iyi marka olmaktır.

Stilinizi tamamlayacak tüm özel tekstil aksesuar ihtiyaçlarınız için Quattro Aksesuar ile iletişime geçebilir ve hedeflerimize giden yolda bizimle mutlu bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. 
 

 

İSTANBUL TEKSTİL AKSESUARI FİRMASI

HABERDAR OLMAK İÇİN

ÜRÜN KATALOGLARI